Orar ateliere

Orar an școlar 2019-2020

INSTALATORI

Clasa a IX-a

BĂDULESCU SORIN

7:00 CONSILIERE LUNGU C
8:00 ISTORIE TULEA C
9:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
10:00 M1 SZOKE S
11:00 MATEMATICĂ SÎRBU M
12:00 MATEMATICĂ SÎRBU M
13:00 RELIGIE MUNTEANU O

 

7:00 M1 MORARIU I
8:00 M2 MORARIU I
9:00 LOGICĂ HULPUȘ E
10:00 CONSILIERE BĂDULESCU
11:00 M2 BORCEA V
12:00 M2 BORCEA V
13:00 M2 BORCEA V
7:00 ISTORIE TULEA C
8:00 BIOLOGIE ONEȚ A
9:00 M1 SZOKE S
10:00 M1 SZOKE S
11:00 M1 SZOKE S
12:00 BIOLOGIE ONEȚ A
13:00 RELIGIE MUNTEAN O
Joi
7:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
8:00 MATEMATICĂ SÎRBU M
9:00 FRANCEZĂ BOERU G
10:00 CHIMIE CĂTANĂ D
11:00 TIC BERCEA C
12:00 TIC BERCEA C
13:00 CHIMIE CĂTANĂ D
7:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
8:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
9:00 GEOGRAFIE AFLAT A
10:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
11:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
12:00 GEOGRAFIE AFLAT A
13:00

Clasa a X-a

BORCEA VASILE

7:00 M2 SZOKE S
8:00 M2 SZOKE S
9:00 RELIGIE MUNTEANU O
10:00 ROMÂNĂ BRĂTIANU L
11:00 ROMÂNĂ BRĂTIANU L
12:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
13:00 PSIHOLOGIE LUNGU C

 

7:00 M1 BORCEA V
8:00 M3 BORCEA V
9:00 ED. FIZICĂ POPESCU M
10:00 ED. FIZICĂ POPESCU M
11:00 FRANCEZĂ BOERU G
12:00 CHIMIE MIHAIU S
7:00 M4 BORCEA V
8:00 M4 BORCEA V
9:00 M4 BORCEA V
10:00 M4 BORCEA V
11:00 M4 BORCEA V
12:00 M4 BORCEA V
13:00 CONSILIERE BORCEA V
Joi
7:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
8:00 M4 BORCEA V
9:00 M3 BORCEA V
10:00 M3 BORCEA V
11:00 M2 SZOKE S
12:00 MATEMATICĂ ROMAN S
13:00 M3 BORCEA V
7:00 M4 GANEA L
8:00 M4 GANEA L
9:00 M4 GANEA L
10:00 M4 GANEA L
11:00 M4 GANEA L
12:00 M4 GANEA L

INSTALATORI/OPERATORI

Clasa a XI-a

CUCEAN MARIA

7:00 CONSILIERE CUCEAN M
8:00 M1 CUCEAN/BORCEA
9:00 M1 CUCEAN/BORCEA
10:00 M1 CUCEAN/BORCEA
11:00 M2 CUCEAN/BORCEA
12:00 M2 CUCEAN/BORCEA
13:00 M2 CUCEAN/BORCEA
14:00 M2 CUCEAN/BORCEA
7:00 M1 GRECU/LAȚIU
8:00 M1 GRECU/LAȚIU
9:00 M1 GRECU/LAȚIU
10:00 M1 GRECU/LAȚIU
11:00 M1 GRECU/LAȚIU
12:00 M1 GRECU/LAȚIU
7:00 M2 GRECU/MORARIU
8:00 M2 GRECU/MORARIU
9:00 M2 GRECU/MORARIU
10:00 M2 GRECU/MORARIU
11:00 M4 GRECU/MORARIU
12:00 M4 GRECU/MORARIU
13:00 CONSILIERE CUCEAN M
Joi
7:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
8:00 FRANCEZĂ BOERU G
9:00 FIZICĂ BĂDULESCU G
10:00 ROMÂNĂ MANU C
11:00 M2 CUCEAN/BORCEA
12:00 M2 CUCEAN/BORCEA
13:00 ED. ANTREP ALDEA A
7:00 ROMÂNĂ MANU C
8:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
9:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
10:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
11:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
12:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
13:00

Operatori

Clasa a IX-a

SZOKE SABIN

7:00 MATEMATICĂ SÎRBU M
8:00 MATEMATICĂ SÎRBU M
9:00 M1 SZOKE S
10:00 ISTORIE TULEA C
11:00 ISTORIE TULEA C
12:00 CONSILIERE LUNGU C

 

7:00 FRANCEZĂ BOERU G
8:00 M2 CUCEAN M
9:00 RELIGIE MUNTEANU O
10:00 LOGICĂ HULPUȘ E
11:00 M2 CUCEAN M
12:00 CHIMIE CĂTANĂ D
13:00 M2 CUCEAN M
7:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
8:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
9:00 BIOLOGIE ONEȚ A
10:00 BIOLOGIE ONEȚ A
11:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
12:00 M3 SZOKE S
13:00 M3 SZOKE S
Joi
7:00 MATEMATICĂ SÎRBU M
8:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
9:00 TIC BERCEA C
10:00 TIC BERCEA C
11:00 CHIMIE CĂTANĂ D
12:00 M1 SZOKE S
13:00 CONSILIERE SZOKE S
7:00 GEOGRAFIE AFLAT A
8:00 GEOGRAFIE AFLAT A
9:00 M2 LAȚIU G
10:00 M2 LAȚIU G
11:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
12:00 ROMÂNĂ DAMIAN M

Clasa a X-a

TULEA CORINA

7:00 M1 SURDU R
8:00 M1 SURDU R
9:00 M1 SURDU R
10:00 M1 SURDU R
11:00 M1 SZOKE S
12:00 M1 SZOKE S
13:00 M1 SZOKE S

 

7:00 CONSILIERE LUNGU C
8:00 FRANCEZĂ BOERU G
9:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
10:00 M3 CUCEAN M
11:00 ROMÂNĂ BRĂTIANU L
12:00 M3 CUCEAN M
13:00 CHIMIE MIHAIU S
7:00 M4 CUCEAN M
8:00 M4 CUCEAN M
9:00 M4 CUCEAN M
10:00 M4 CUCEAN M
11:00 M4 CUCEAN M
12:00 M4 CUCEAN M
Joi
7:00 ROMÂNĂ BRĂTIANU L
8:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
9:00 M4 CUCEAN M
10:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
11:00 PSIHOLOGIE TULEA C
12:00 CONSILIERE TULEA C
13:00 M4 GANEA L
7:00 M2 SZOKE S
8:00 M2 SZOKE S
9:00 ED. FIZICĂ POPESCU M
10:00 ED. FIZICĂ POPESCU M
11:00 RELIGIE MUNTEANU O
12:00 M2 SZOKE S
13:00 M2 SZOKE S

Electronist

Clasa a IX-a

CRĂCIUN CONSTANTIN

7:00 M1 PEPENE B
8:00 M1 PEPENE B
9:00 ISTORIE TULEA C
10:00 M1 RUS N
11:00 M1 RUS N
12:00 M2 CRĂCIUN C
13:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L

 

7:00 M1 RUS N
8:00 CONSILIERE LUNGU C
9:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
10:00 FRANCEZĂ BOERU G
11:00 M2 CRĂCIUN
12:00 MATEMATICĂ ROMAN S
13:00 CHIMIE CĂTANĂ D
7:00 M2 CRĂCIUN C
8:00 M2 CRĂCIUN C
9:00 MATEMATICĂ ROMAN S
10:00 MATEMATICĂ ROMAN S
11:00 BIOLOGIE ONEȚ A
12:00 LOGICĂ HULPUȘ E
13:00 BIOLOGIE ONEȚ A
Joi
7:00 TIC BERCEA C
8:00 TIC BERCEA C
9:00 ROMÂNĂ MANU C
10:00 ISTORIE TULEA C
11:00 ROMÂNĂ MANU C
12:00 CHIMIE CĂTANĂ D
7:00 ED. FIZICĂ POPESCU M
8:00 ED. FIZICĂ POPESCU M
9:00 RELIGIE MUNTEANU O
10:00 GEOGRAFIE AFLAT A
11:00 GEOGRAFIE AFLAT A
12:00 CONSILIERE CRĂCIUN C

Clasa a X-a

PEPENE BOGDAN

7:00 M2 RUS N
8:00 M2 RUS N
9:00 M1 PEPENE B
10:00 M1 PEPENE B
11:00 M1 PEPENE B
12:00 M3 PEPENE B
13:00 M3 PEPENE B
14:00 CONSILIERE PEPENE B

 

7:00 ED. FIZICĂ POPESCU M
8:00 ED. FIZICĂ POPESCU M
9:00 FRANCEZĂ BOERU G
10:00 ROMÂNĂ BRĂTIANU L
11:00 MATEMATICĂ ROMAN S
12:00 M1 CRĂCIUN C
13:00 M1 CRĂCIUN C
7:00 M2 BOARIU M
8:00 M2 BOARIU M
9:00 M2 BOARIU M
10:00 ROMÂNĂ BRĂTIANU L
11:00 M3 ROMAN S
12:00 M3 ROMAN S
13:00
Joi
7:00 CONSILIERE PEPENE B
8:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
9:00 M1 CRĂCIUN C
10:00 M1 CRĂCIUN C
11:00 M1 CRĂCIUN C
12:00 PSIHOLOGIE HULPUȘ E
7:00 CHIMIE MIHAIU S
8:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
9:00 M2 BOARIU M
10:00 RELIGIE MUNTEANU O
11:00 M2 BOARIU M
12:00 M2 BOARIU M
13:00

Clasa a XI-a

RUS NICOLAE

7:00 MATEMATICĂ BENYI I
8:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
9:00 M1 BOARIU M
10:00 M1 BOARIU M
11:00 M1 BOARIU M
12:00 M1 BOARIU M
13:00 CONSILIERE RUS N
7:00 ED. ANTREP ALDEA A
8:00 M1 RUS N
9:00 M1 RUS N
10:00 M1 RUS N
11:00 M1 RUS N
12:00 M1 RUS N
13:00 M1 RUS N
7:00 ROMÂNĂ RADU M
8:00 ROMÂNĂ RADU M
9:00 CONSILIERE RUS N
10:00 M2 BOARIU M
11:00 M2 BOARIU M
12:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
13:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
Joi
7:00 FRANCEZĂ BOERU G
8:00 M2 PEPENE B
9:00 M2 PEPENE B
10:00 M2 PEPENE B
11:00 M3 PEPENE B
12:00 M3 PEPENE B
13:00 M3 PEPENE B
7:00 M2 BOARIU M
8:00 M2 BOARIU M
9:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
10:00 M3 BOARIU M
11:00 ED. FIZICĂ POPESCU M
12:00 ED. FIZICĂ POPESCU M