Orar Liceu

Orar Liceu – an școlar 2019-2020

Matematică-Informatică

Clasa a IX-a

DAMIAN MONICA

A101

7 MUZICĂ/DESEN PĂNĂZAN S/ȘIMON C
8 MATEMATICĂ BENYI I
9 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
10 BIOLOGIE ONEȚ A
11 RELIGIE PETREUȘ F
12 INFORMATICĂ MAIER C
13 CHIMIE MIHAIU S
07:00
TIC
MAIER C
08:00 LAB. INFO MAIER C / SÎRBU M
09:00 MATEMATICĂ BENYI I
10:00 FIZICĂ BUGAR P
11:00 FIZICĂ BUGAR P
12:00 ROMÂNĂ DAMIAN M.
13:00 ED. FIZICĂ CIUCU C.
07:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
08:00 ISTORIE PAPARĂ M
09:00 LAB. INFO
MAIER C/SÎRBU M
10:00 LAB. INFO MAIER C/SÎRBU M
11:00 MATEMATICĂ BENYI I
12:00 CONSILIERE DAMIAN M.
Joi
07:00
MATEMATICĂ
BENYI I
08:00
CHIMIE
MIHAIU S
09:00 BIOLOGIE
ONEȚ A
10:00 LOGICĂ HULPUȘ
11:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
12:00 ROMÂNĂ DAMIAN M.
13:00 ENGLEZĂ VANDOR C
07:00
CERC MATE
BENYI I
08:00
ENGLEZĂ
VANDOR C
09:00 TIC
MAIER C
10:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
11:00 FIZICĂ BUGAR P
12:00 GEOGRAFIE SAS I
13:00 ENGLEZĂ VANDOR C

Clasa a X-a

PĂPARĂ MONICA

A201

7:00 RELIGIE PETREUȘ F
8:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
9:00 MATEMATICĂ SÎRBU/MAIER
10:00 LAB. INFO SÎRBU/MAIER
11:00 LAB. INFO SZEKELY T
12:00 ROMÂNĂ MANU C
13:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
7:00 ISTORIE PĂPARĂ M
8:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
9:00 FIZICĂ BUGAR P
10:00 TIC SÎRBU M
11:00 INFORMATICĂ SÎRBU M
12:00 CONSILIERE PĂPARĂ M
7:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
8:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
9:00 FIZICĂ BUGAR P
10:00 ENGLEZĂ MUICA V
11:00 LAB. INFO SÎRBU/MAIER
12:00 ROMÂNĂ MANU C
13:00 ED. ANTREP POP OV
Joi
7:00 ROMÂNĂ MANU C
8:00 ENGLEZĂ MUICA V
9:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
10:00 CHIMIE MIHAIU S
11:00 BIOLOGIE ONEȚ A
12:00 GEOGRAFIE SAS I
7:00 MUZICĂ/DESEN PĂNĂZAN S/SIMON C
8:00 FIZICĂ BUGAR P
9:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
10:00 PSIHOLOGIE PĂPARĂ M
11:00 BIOLOGIE ONEȚ A
12:00 CHIMIE MIHAIU S
13:00 ED. FIZICĂ CIUCU C

Clasa a XI-a

CĂRĂBAȘ NICOLETA

A103

7:00 FIZICĂ BUGAR P
8:00 ROMÂNĂ RADU M
9:00 INFORMATICĂ BERCEA C
10:00 INFORMATICĂ BERCEA C
11:00 RELIGIE MUNTEANU O
12:00 ECONOMIE HULPUȘ E

 

7:00 INFORMATICĂ BERCEA C
8:00 INFORMATICĂ BERCEA C
9:00 LAB. INFO MAIER/BERCEA
10:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
11:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
12:00 ROMÂNĂ RADU M
13:00 CONSILIERE CĂRĂBAȘ N
7:00 ENGLEZĂ MUICA V
8:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
9:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
10:00 CHIMIE CUSTELCEAN C
11:00 FIZICĂ BUGAR P
12:00 ISTORIE PĂPARĂ M
Joi
7:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
8:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
9:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
10:00 GEOGRAFIE SAS I
11:00 ENGLEZĂ MUICA V
12:00 ROMÂNĂ RADU M
7:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
8:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
9:00 FIZICĂ BUGAR P
10:00 LAB. INFO MAIER/BERCEA
11:00 LAB. INFO MAIER/BERCEA
12:00 BIOLOGIE ONEȚ A

Clasa a XII-a

BENYI IULIU

A106

7:00 INFORMATICĂ MAIER C
8:00 LAB. INFO MAIER/BERCEA
9:00 MATEMATICĂ BENYI I
10:00 ENGLEZĂ MUICA V
11:00 FIZICĂ BUGAR P
12:00 ED. FIZICĂ CIUCU C

 

7:00 ROMÂNĂ CSIKI A
8:00 CONSILIERE BENYI I
9:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
10:00 LAB. INFO MAIER/BERCEA
11:00 LAB. INFO MAIER/BERCEA
12:00 RELIGIE MUNTEAN O
7:00 ROMÂNĂ CSIKI A
8:00 INFORMATICĂ MAIER C
9:00 MATEMATICĂ BENYI I
10:00 MATEMATICĂ BENYI I
11:00 ENGLEZĂ MUICA V
12:00 FIZICĂ BUGAR P
Joi
7:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
8:00 ROMÂNĂ CSIKI A
9:00 MATEMATICĂ BENYI I
10:00 BIOLOGIE ONEȚ A
11:00 GEOGRAFIE SAS I
12:00 CHIMIE MIHAIU S
7:00 INFORMATICĂ MAIER C
8:00 INFORMATICĂ MAIER C
9:00 MATEMATICĂ BENYI I
10:00 FILOSOFIE HULPUȘ E
11:00 ISTORIE PĂPARĂ M
12:00 FIZICĂ BUGAR P

Economic

Clasa a IX-a

ROMAN SILVIA

A301

7:00 MATEMATICĂ ROMAN S
8:00 CHIHMIE MIHAIU C
9:00 ROMÂNĂ MANU C
10:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
11:00 ENGLEZĂ MUICA V
12:00 RELIGIE PETREUȘ F

 

7:00 CONSILIERE ROMAN S
8:00 M2 POP OV
9:00 GEOGRAFIE SAS I
10:00 M3 VASIU E
11:00 M3 VASIU E
12:00 LOGICĂ HULPUȘ E
13:00 FIZICĂ BĂDULESCU S

 

7:00 M1 ALDEA A
8:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
9:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
10:00 M2 POP OV
11:00 ROMÂNĂ MANU C
12:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
Joi
7:00 MATEMATICĂ ROMAN S
8:00 BIOLOGIE ONEȚ A
9:00 ISTORIE TULEA C
10:00 M1 ALDEA A
11:00 M2 POP OV
12:00 M1 ALDEA A
7:00 ENGLEZĂ MUICA V
8:00 M3 VASIU E
9:00 CHIMIE MIHAIU S
10:00 MATEMATICĂ ROMAN S
11:00 TIC SÎRBU M
12:00 ROMÂNĂ MANU C

Clasa a X-a

SZEKELY TIVADAR

A203

7:00 PSIHOLOGIE HULPUȘ E
8:00 ENGLEZĂ MUICA V
9:00 M2 CUSTELCEAN C
10:00 ISTORIE PĂPARĂ M
11:00 M1 PĂPARĂ M
12:00 M2 CUSTELCEAN C

 

7:00 FIZICĂ BUGAR P
8:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
9:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
10:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
11:00 M1 PĂPARĂ M
12:00 M3 VASIU E
13:00 RELIGIE MUNTEAN O
7:00 FIZICĂ BUGAR P
8:00 TIC SÎRBU M
9:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
10:00 M1 PĂPARĂ M
11:00 GEOGRAFIE SAS I
12:00 M2 CUSTELCEAN C
Joi

<

7:00 M3 VASIU E
8:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
9:00 CHIMIE MIHAIU S
10:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
11:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
12:00 ED. ANTREP. POP OV
7:00 CONSILIERE SZEKELY T
8:00 ENGLEZĂ MUICA V
9:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
10:00 BIOLOGIE ONEȚ A
11:00 M3 POP OV
12:00 M3 VASIU E

Clasa a XI-a

POP OVIDIU

A104

7:00 M3 CUSTELCEAN C
8:00 ECONOMIE HULPUȘ E
9:00 M2 POP OV
10:00 M4 CUSTELCEAN C
11:00 MATEMATICĂ BENYI I
12:00 ISTORIE TULEA C
7:00 MATEMATICĂ BENYI I
8:00 ROMÂNĂ RADU M
9:00 M2 POP OV
10:00 RELIGIE MUNTEANU O
11:00 GERMANĂ SAS N
12:00 M4 ALDEA A
7:00 M3 CUSTELCEAN C
8:00 GEOGRAFIE SAS I
9:00 ENGLEZĂ MUICA V
10:00 GERMANĂ SAS N
11:00 M4 CUSTELCEAN C
12:00 M4 ALDEA A
Joi
7:00 M1 MORAR M
8:00 ISTORIE TULEA C
9:00 M2 POP OV
10:00 ROMÂNĂ RADU M
11:00 ROMÂNĂ RADU M
12:00 M1 MORAR M
13:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
7:00 M5 POP OV
8:00 MATEMATICĂ BENYI I
9:00 ECONOMIE HULPUȘ E
10:00 M5 POP OV
11:00 ENGLEZĂ MUICA V
12:00 TIC BERCEA C

Clasa a XII-a

RADU MARIA

A109

7:00 M1 POP OV
8:00 M2 MORAR M
9:00 ECONOMIE HULPUȘ E
10:00 ROMÂNĂ RADU M
11:00 ENGLEZĂ VANDOR C
12:00 M2 MORAR M

 

7:00 M1 POP OV
8:00 M4 VASIU E
9:00 M4 VASIU E
10:00 CONSILIERE RADU M
11:00 M3 SAS I
12:00 M3 SAS I
7:00 TIC MAIER C
8:00 GERMANĂ SAS N
9:00 ROMÂNĂ RADU M
10:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
11:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
12:00 RELIGIE MUNTEANU O
Joi
7:00 GEOGRAFIE SAS I
8:00 M4 VASIU E
9:00 ROMÂNĂ RADU M
10:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
11:00 ENGLEZĂ VANDOR C
12:00 GERMANĂ SAS N
7:00 ISTORIE PĂPARĂ M
8:00 ECONOMIE HULPUȘ E
9:00 M5 POP OV
10:00 GEOGRAFIE SAS I
11:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
12:00 M5 POP OV

Turism

Clasa a IX-a

MUREȘAN GABRIEL

A107

7:00 ENGLEZĂ MUICA/VANDOR
8:00 ISTORIE PĂPARĂ M
9:00 BIOLOGIE ONEȚ A
10:00 RELIGIE PETREUȘ F
11:00 M4 MORAR M
12:00 ENGLEZĂ MUICA V
13:00 GEOGRAFIE IVAS A

 

7:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
8:00 M4 MORAR M
9:00 CHIMIE MIHAIU S
10:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
11:00 M4 MORAR M
12:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
13:00 M1 ALDEA A
7:00 CONSILIERE MUREȘAN G
8:00 LOGICĂ HULPUȘ E
9:00 ROMÂNĂ CSIKI A
10:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
11:00 M1 ALDEA A
12:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
13:00 GEOGRAFIE SAS I
Joi
7:00 ENGLEZĂ MUICA/VANDOR
8:00 GERMANĂ CĂRĂBAȘ N
9:00 ROMÂNĂ CSIKI A
10:00 ENGLEZĂ MUICA V
11:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
12:00 M3 VASIU E
13:00 M2 VASIU E
7:00 M2 VASIU E
8:00 TIC SÎRBU M
9:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
10:00 CHIMIE MIHAIU S
11:00 M2 VASIU E
12:00 ROMÂNĂ CSIKI A

Clasa a X-a

MANU CAMELIA

C101B

7:00 ISTORIE TULEA C
8:00 M2 CUSTELCEAN C
9:00 M1 PĂPARĂ M
10:00 ROMÂNĂ MANU C
11:00 GEOGRAFIE IVAS A
12:00 FIZICĂ BUGAR P

 

7:00 CHIMIE MIHAIU S
8:00 M1 PĂPARĂ M
9:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
10:00 GERMANĂ SAS N
11:00 PSIHOLOGIE HULPUȘ E
12:00 ED. FIZICĂ POPESCU M
13:00 M3 VASIU E
7:00 ROMÂNĂ MANU C
8:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
9:00 RELIGIE MUNTEANU O
10:00 FIZICĂ BUGAR P
11:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
12:00 TIC SÂRBU M
Joi
7:00 BILOGIE ONEȚ A
8:00 ROMÂNĂ MANU C
9:00 M3 VASIU E
10:00 M3 VASIU E
11:00 ED. ANTREP MORAR M
12:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
7:00 M2 CUSTELCEAN C
8:00 M1 PĂPARĂ M
9:00 M3 VASIU E
10:00 M3 VASIU E
11:00 ROMÂNĂ MANU C
12:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G

Clasa a XI-a

MUICA VIOLETA

A204

7:00 GEOGRAFIE IVAS A
8:00 M2 POP OV
9:00 M1 MORAR M
10:00 RELIGIE MUNTEANU O
11:00 M2 POP OV
12:00 M5 POP OV
7:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
8:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
9:00 M1 MORAR M
10:00 M3 ALDEA A
11:00 M3 ALDEA A
12:00 M4 MORAR M
7:00 MATEMATICĂ ROMAN S
8:00 ENGLEZĂ MUICA V
9:00 GERMANĂ SAS N
10:00 ISTORIE TULEA C
11:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
12:00 M5 POP OV
Joi
7:00 ISTORIE TULEA C
8:00 ECONOMIE HULPUȘ E
9:00 TIC SÎRBU M
10:00 M1 MORAR M
11:00 MATEMATICĂ ROMAN S
12:00 ECONOMIE HULPUȘ E
13:00 GERMANĂ SAS N
7:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
8:00 M4 MORAR M
9:00 ENGLEZĂ MUICA V
10:00 CONSILIERE MUICA V
11:00 M4 MORAR M
12:00 MATEMATICĂ ROMAN S

Clasa a XII-a

MORAR MINODORA

A303

7:00 CONSILIERE MORAR M
8:00 ENGLEZĂ VANDOR C
9:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
10:00 M2 MORAR M
11:00 ECONOMIE HULPUȘ E
12:00 ROMÂNĂ RADU M

 

7:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
8:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
9:00 ISTORIE PĂPARĂ M
10:00 M2 MORAR M
11:00 M1 POP OV
12:00 GERMANĂ SAS N
7:00 M3 SAS I
8:00 M5 POP OV
9:00 M5 POP OV
10:00 RELIGIE MUNTEANU O
11:00 ROMÂNĂ RADU M
12:00 M3 SAS I
Joi
7:00 ROMÂNĂ RADU M
8:00 GEOGRAFIE SAS I
9:00 M2 MORAR M
10:00 M1 POP OV
11:00 GERMANĂ SAS N
12:00 ENGLEZĂ VANDOR C
7:00 ECONOMIE HULPUȘ E
8:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
9:00 TIC BERCEA C
10:00 M4 MORAR M
11:00 GEOGRAFIE SAS I
12:00 M4 MORAR M

Ecologie

Clasa a IX-a

HULPUȘ EUGEN

7:00 BIOLOGIE ONEȚ A
8:00 MATEMATICĂ ROMAN S
9:00 RELIGIE PETREUȘ F
10:00 GEOGRAFIE IVAS A
11:00 ROMÂNĂ RADU M
12:00 CHIMIE MIHAIU S

 

7:00 ROMÂNĂ RADU M
8:00 M2 STREZA C
9:00 TIC SÎRBU M
10:00 CHIMIE MIHAIU S
11:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
12:00 FRANCEZĂ BOERU G
7:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
8:00 M1 TEGLAȘ T
9:00 M1 TEGLAȘ T
10:00 LOGICĂ HULPUȘ E
11:00 ISTORIE PĂPARĂ
12:00 ROMÂNĂ RADU M
Joi
7:00 CONSILIERE HULPUȘ E
8:00 MATEMATICĂ ROMAN S
9:00 M3 STREZA C
10:00 M1 TEGLAȘ T
11:00 FRANCEZĂ BOERU G
12:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
13:00 M2 STREZA C
7:00 MATEMATICĂ ROMAN S
8:00 M1 TEGLAȘ T
9:00 M2 STREZA C
10:00 M3 STREZA C
11:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
12:00 FIZICĂ BĂDULESCU S

Clasa a X-a

TEGLAȘ TEODORA

C212

7:00 CHIMIE MIHAIU S
8:00 FIZICĂ BUGAR P
9:00 GEOGRAFIE IVAS A
10:00 MATEMATICĂ BENYI I
11:00 ROMÂNĂ MANU C
12:00 M1 STREZA C

 

7:00 ED. ANTREP MORAR M
8:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
9:00 M3 TEGLAȘ T
10:00 M2 STREZA C
11:00 M1 STREZA C
12:00 M1 STREZA C
7:00 PSIHOLOGIE HULPUȘ E
8:00 MATEMATICĂ BENYI I
9:00 ROMÂNĂ MANU C
10:00 M3 TEGLAȘ T
11:00 ISTORIE TULEA C
12:00 CONSILIERE TEGLAȘ T
13:00 RELIGIE MUNTEANU O
Joi
7:00 M3 TEGLAȘ T
8:00 MATEMATICĂ BENYI I
9:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
10:00 GERMANĂ SAS N
11:00 TIC SÎRBU M
12:00 M1 STREZA C
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00

Clasa a XI-a

MIHAIU SIMONA

CP13A

7:00 ROMÂNĂ MANU C
8:00 M1 STREZA C
9:00 ENGLEZĂ VANDOR C
10:00 CHIMIE MIHAIU S
11:00 M2 STREZA C
12:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
13:00 GEOGRAFIE SZEDERJESI G
7:00 M1 STREZA C
8:00 CONSILIERE MIHAIU S
9:00 M2 STREZA C
10:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
11:00 RELIGIE MUNTEANU O
12:00 FRANCEZĂ VANDOR C
7:00 M3 TEGLAȘ T
8:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
9:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
10:00 ROMÂNĂ MANU C
11:00 M3 TEGLAȘ T
12:00 ISTORIE TULEA C
Joi
7:00 CHIMIE MIHAIU S
8:00 M1 STREZA C
9:00 ECONOMIE HULPUȘ E
10:00 ENGLEZĂ VANDOR C
11:00 M1 STREZA C
12:00 TIC SÎRBU M
7:00 M1 STREZA C
8:00 BIOLOGIE ONEȚ A
9:00 ROMÂNĂ MANU C
10:00 FRANCEZĂ VANDOR C
11:00 M3 TEGLAȘ T
12:00 M2 STREZA C

Clasa a XII-a MAGHIARĂ

SÎRBU MARGARETA

CP10

7:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
8:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
9:00 M4 STREZA C
10:00 M4 STREZA C
11:00 GEOGRAFIE SZEDERJESI G
12:00 ISTORIE SEICEAN I
13:00 ECONOMIE SEICEAN I

 

7:00 M2 TEGLAȘ T
8:00 ROMÂNĂ CSIKI A
9:00 ROMÂNĂ CSIKI A
10:00 M2 TEGLAȘ T
11:00 ENGLEZĂ VANDOR C
12:00 M2 TEGLAȘ T
7:00 CONSILIERE SÎRBU M
8:00 ROMÂNĂ CSIKI A
9:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
10:00 M1 ANTAL L
11:00 M1 ANTAL L
12:00 M1 ANTAL L
Joi
7:00 MAGHIARA CSIKI A
8:00 CHIMIE TEGLAȘ T
9:00 M3 TEGLAȘ T
10:00 TIC SÎRBU M
11:00 M3 TEGLAȘ T
12:00 M3 TEGLAȘ T
13:00 RELIGIE SZEKELY Z
7:00 MAGHIARĂ CSIKI A
8:00 MAGHIARĂ CSIKI A
9:00 ENGLEZĂ VANDOR C
10:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
11:00 BIOLOGIE ANTAL L
12:00 BIOLOGIE ANTAL L

Electro

Clasa a IX-a

BUGAR PARASCHIVA

C201A

7:00 ROMÂNĂ RADU M
8:00 RELGIE PETREUȘ
9:00 CHIMIE MIHAIU S
10:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
11:00 M1 ROMAN S
12:00 GEOGRAFIE SZEDERJESI G
13:00 ROMÂNĂ RADU M

 

7:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
8:00 M1 ROMAN S
9:00 ROMÂNĂ RADU M
10:00 FRANCEZĂ VANDOR C
11:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
12:00 FIZICĂ BUGAR P
7:00 ISTORIE PĂPARĂ M
8:00 FIZICĂ BUGAR P
9:00 LOGICĂ HULPUȘ E
10:00 MATEMATICĂ SZEKELY T
11:00 M1 RUS/PEPENE
12:00 M1 RUS/PEPENE
Joi
7:00 M2 CRĂCIUN C
8:00 FRANCEZĂ VANDOR C
9:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
10:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
11:00 CHIMIE MIHAIU S
12:00 BIOLOGIE ONEȚ A

>

7:00 CONSILIERE BUGAR P
8:00 M2 CRĂCIUN C
9:00 M2 CRĂCIUN C
10:00 M2 CRĂCIUN C
11:00 M1 ROMAN S
12:00 TIC SÎRBU M

Clasa a X-a

CIUCU CĂTĂLIN

C108A

7:00 ISTORIE PĂPARĂ M
8:00 BIOLOGIE ONEȚ A
9:00 M1 CRĂCIUN C
10:00 M3 ROMAN S
11:00 CHIMIE MIHAIU S
12:00 RELIGIE MUNTEANU O

 

7:00 M2 MOLDOVAN R
8:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
9:00 M2 MOLDOVAN R
10:00 M2 MOLDOVAN R
11:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
12:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
7:00 M3 PEPENE/RUS
8:00 M3 PEPENE/RUS
9:00 ENGLEZĂ BRATIANU L
10:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
11:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
12:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
13:00 ED. ANTREP ALDEA A
Joi
7:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
8:00 M1 CRĂCIUN C
9:00 GEOGRAFIE SAS I
10:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
11:00 ENGLEZĂ BRĂTIANU L
12:00 FRANCEZĂ BOERU G
7:00 M1 CRĂCIUN C
8:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
9:00 CONSILIERE CIUCU C
10:00 TIC SÎRBU M
11:00 M1 CRĂCIUN C
12:00 PSIHOLOGIE LUNGU C

Clasa a XI-a

VANDOR CAMELIA

CP09A

7:00 TIC BERCEA C
8:00 ROMÂNĂ MANU C
9:00 M2 MOLDOVAN R
10:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
11:00 M2 MOLDOVAN R
12:00 CONSILIERE VANDOR C
13:00 ECONOMIE HULPUȘ E
7:00 ENGLEZĂ VANDOR C
8:00 M3 CRĂCIUN C
9:00 M3 CRĂCIUN C
10:00 MATEMATICĂ BENYI I
11:00 M1 BOARIU M
12:00 M1 BOARIU M
7:00 MATEMATICĂ BENYI I
8:00 ROMÂNĂ MANU C
9:00 ISTORIE TULEA C
10:00 M4 CRĂCIUN C
11:00 M4 CRĂCIUN C
12:00 M1 BOARIU M
Joi
7:00 M5 RUS N
8:00 M5 RUS N
9:00 FRANCEZĂ VANDOR C
10:00 MATEMATICĂ BENYI I
11:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
12:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
7:00 ENGLEZĂ VANDOR C
8:00 CHIMIE MIHAIU S
9:00 GEOGRAFIE SAS I
10:00 ROMÂNĂ MANU C
11:00 FRANCEZĂ VANDOR C
12:00 RELIGIE MUNTEANU O

Clasa a XII-a

MOLDOVAN RODICA

CP09B

7:00 M4 MOLDOVAN R
8:00 M4 MOLDOVAN R
9:00 M3 ROMAN S
10:00 M2 CRĂCIUN C
11:00 M2 CRĂCIUN C
12:00 FIZICĂ BĂDULESCU S

 

7:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
8:00 FRANCEZĂ VANDOR C
9:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
10:00 ED. FIZICĂ CIUCU C
11:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
12:00 CONSILIERE MOLDOVAN R
13:00 FRANCEZĂ VANDOR C
7:00 ROMÂNĂ DAMIAN M
8:00 M3 ROMAN S
9:00 M2 CRĂCIUN C
10:00 FIZICĂ BĂDULESCU S
11:00 RELIGIE MUNTEANU O
12:00 M2 CRĂCIUN C
Joi
7:00 M1 CUCEAN M
8:00 M1 CUCEAN M
9:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
10:00 M3 ROMAN S
11:00 ECONOMIE HULPUȘ E
12:00 ENGLEZĂ MUICA V
7:00 GEOGRAFIE SAS I
8:00 TIC BERCEA C
9:00 ISTORIE PĂPARĂ M
10:00 MATEMATICĂ MUREȘAN G
11:00 CHIMIE MIHAIU S
12:00 ENGLEZĂ MUICA V

Mecanici

Clasa a XII-a

ONEȚ ANCA

CP13B

7:00 M1 BORCEA V
8:00 GEOGRAFIE IVAS A
9:00 ENGLEZĂ MUICA V
10:00 FIZICĂ BUGAR P
11:00 ED. FIZICĂ CIUCU S
12:00 MATEMATICĂ ROMAN S
7:00 TIC SÎRBU M
8:00 FIZICĂ BUGAR P
9:00 FRANCEZĂ VANDOR C
10:00 CHIMIE CUSTELCEAN C
11:00 ROMÂNĂ RADU M
12:00 M2 SZOKE S
13:00 M2 SZOKE S

 

7:00 M2 SZOKE S
8:00 M2 SZOKE S
9:00 ISTORIE PĂPARĂ M
10:00 ROMÂNĂ RADU M
11:00 ECONOMIE HULPUȘ E
12:00 ENGLEZĂ MUICA V

 

Joi
7:00 M1 BORCEA V
8:00 ROMÂNĂ RADU M
9:00 MATEMATICĂ ROMAN S
10:00 M2 GANEA L
11:00 M2 GANEA L
12:00 M2 GANEA L

 

7:00 CONSILIERE ONEȚ A
8:00 RELIGIE MUNTEAN O
9:00 MATEMATICĂ ROMAN S
10:00 M3 SZOKE S
11:00 M3 SZOKE S
12:00 FRANCEZĂ VANDOR C